Internet Radyo Hizmetleri

Internet Radyo Kurulum – Shoutcast Streaming – Auto DJ

Var olan Internet Radyonuzun ses stream (audio stream) veya Shoutcast ile iletimi için size çok uygun fiyatlar verebiliriz. Özellikle yüksek hacimli ve yüksek dinleyici sayılı durumlarda tüm dünyaya göre çok uygun fiyatlar verebiliyoruz. Bize danışmanız yeterli. Dilerseniz reklam karşılığı anlaşma yapma durumunuda size sunabiliriz. Daha fazla bilgi için info@biltekteknoloji.com.tr adresinden bizimle iletişime geçiniz.

Tüm paketlerimiz Shoutcast teknolojisi kullanarak WHMSonic Yazılımı ve kendi sunucumuz üzerinden hizmet vermektedir. Sadece Winamp kullanarak yayınınızı bize gönderebilirsiniz. Sunucu ses iletim ücretlerimiz oldukça uygundur ve sınırsız paketlerimizde mevcuttur.

Eko Radyo Paketi
128Kbps
100 Dinleyici (Anlık)
Kontrol Paneli
Auto DJ
HTML5 Player
Website Entegrasyon
Sınırsız Bant Genişliği
Shoutcast / WHMSonic
50 TL /Ay

Pro Radyo Paketi
128Kbps
500 Dinleyici (Anlık)
Kontrol Paneli
Auto DJ
HTML5 Player
Website Entegrasyon
Sınırsız Bant Genişliği
Shoutcast / WHMSonic
85 TL /Ay

Mega Radyo Paketi
256 Kbps
1000 Dinleyici (Anlık)
Kontrol Paneli
Auto DJ
HTML5 Player
Website Entegrasyon
Sınırsız Bant Genişliği
Shoutcast / WHMSonic
175 TL /Ay

Tüm paketlerimiz 365 gün / 24 saat Teknik Destekle gelmektedir. Eğer özel bir antlaşmanız veya fiyatınız var ise bizimle temasa geçiniz ve kesinlikle size daha iyi fiyat verebiliriz. (Tüm dünyada en uygun fiyatı verme garantisi, bize aldığınız fiyatı iletin ve aynı fiyatı veya altını size temin edelim).

Kendi kontrol paneliniz üzerinden dilediğiniz ayarları yapabilirsiniz. Demo kontrol paneli için bize eposta atınız ve size birkaç günlük ücretsiz internet radyonuzu açalım. Auto DJ hizmetleri ile siz uyurken bile radyonuz otomatik olarak çalsın. İstediğiniz parçaları kontrol panelimizden yükleyin ve arkanıza yaslanın, internet radyonuz otomatik olarak çalsın.

Örnek Radyolarımız

Ulusal Kanal Radyohttp://ulusalradyo.com/

Radyo Sinerji:        www.radyosinerji.com

Ataşehir Radyo     http://www.atasehir.bel.tr/radyoatasehir