CDN Hizmetleri

Şirketimiz gerek sitelerde gerek video ve canlı yayın uygulamalarında CDN hizmeti vermektedir. Trafiğiniz ne kadar yoğun olursa olsun, bizden en uygun fiyatlara CDN hizmeti alabilirsiniz. Ayrıca Cloudflare partner olarak size gerek Cloudflare ücretsiz paketinden gerek Pro paketinden kurulum yapıp 24 saat / 365 gün destek verebiliriz. Ayrıca hosting site barındırma hizmetinizi bizden almanız durumunda Cloudflare Railgun hizmetinden faydalanıp sitenizin hızını uçurabilirsiniz..

 

Video CDN hizmetlerinde fiyatlarımız GB başına 1 cent’den başlamaktadır. 1 Terabyte bant genişliğini 10 dolara bizden alabilirsiniz. Üstelik ücretsiz teknik destek ile. Ayrıca videonuz farklı noktalardan servis edileceği için ziyaretçileriniz canlı yayınınızı veya videonuzu beklemeden seyretmeye başlayabileceklerdir.

 

 

CDN hizmetleri ile sunucunuzun bant genişliği kullanılmaz ve sadece CDN üzerinden kullandığınız bant genişliğine ekonomik fiyatlar ödersiniz. Üstelik CDN kullanımında her ziyaretçi kendi bulunduğu ülkesindeki sunucudan hizmet alacağı için ziyaretçileriniz sitenize daha hızlı bağlanırlar. Gerek Cloudflare gerek diğer partnerlerimizle size her tür CDN hizmetini ve gerekirse ek olarak koruma hizmetini sunmaktayız.

 

Cloudflare CDN Hizmetleri:  Web Paketlerimizde Ücretsiz

Video CDN Hizmetleri:  1 GB Başına $0.10 (Tüm Dünya)

Dosya CDN Hizmetleri: 1 GB Başına $0.05 (Tüm Dünya)