wordpress site kurulumu

Bir çok firma için artık kurumsal bir websitesi sahip olma zorunluluk haline gelmiştir. Hele bu günlerde bir firmanın websitesi neredeyse o firma için bir dijital imza haline gelmiştir ve iyi bir websitesi kurumsal bir firmanın satışlarını ve prestijini ciddi biçimde artırabilir.

Ancak bir çok firma kurumsal site olarak WordPress site tercih etmelimiyim diye sormaktadırlar. Esasında WordPress diteleri özellikle kurumsal siteler için çok uygundurlar ve kullanmak muhakkak çok faydalıdır. Öncelikle WordPress siteler modular sitelerdir ve modül modül ekleyerek sitenizi sürekli geliştirebilirsiniz. Bunun dışında eklentilerle, sitenizi sosyal medya ağına bağlayabilir, her site değişikliğinde bunun arama maotorlarınca farkedilmesini sağlayabilirsiniz. Bunun dışında WordPress siteler değişmeye ve büyümeyede çok uygundur.

Eğer webhostingi bizden alırsaniz WordPress yazılımı tarafımızdan ÜCRETSİZ olarak sitenize kurulmaktadır. Dilerseniz bizden yardım alarak kendiniz de sitenizi oluşturabileceğiniz gibi, dilerseniz https://biltekteknoloji.com.tr/web-tasarim-seo-hizmetleri/ adresinden size uygun ucuz web tasarımı paketlerimizden birini satın alabilirsiniz. Tüm paketlerimizde size SEO uygun site tasarlanmaktadır. Eğer kendi sitenizi kendiniz yapmak istiyorsanız eğer bizde web hosting paketiniz var ise, size destek panelinden ücretsiz bilgi ve destekde verebiliriz.

İlgili Yazılar

Leave a Comment