Google Adsense Reklam Destek ve Ozel Reklam Entegrasyon

Web Reklam Hizmetleri ve Kiralık Siteler

  • Biltek Teknoloji web müşterilerine aynı zamanda medya hizmetide vermektedir. Dilerseniz aşağıdaki konularda bizden medya ve reklam desteği alabilirsiniz. Biltek Teknoloji olarak gerek websitenize, gerek Canlı TV ve Canlı Radyo yayınlarınızın içine ve uygulamalarınızın içine reklam almak ve entegrasyon konusunda hizmet vermekteyiz.

 

  • Google Adsense Hesabı Açtırmak ve Google Adsense ile ilgili Sorunlara Destek Olmak
  • Google News Hesabı Başvurusu
  • Google Adsense Reklamlarının Sitenizde Optimizasyonu
  • Sitenizdeki Videolara Google Adsense ve Google Doubleclick Video İçi Reklam Almak ve Entegrasyonu
  • Sitenizdeki Canlı Yayına Google Adsense Video İçi Reklam Almak ve Entegrasyonu
  • Siteniz için Google Adwords Reklam Kampanyası Düzenlemek
  • Metin ve Banner Reklam Desteği
  • Özel Reklam Uygulamaları ve Entegrasyonu
  • Uygulamanıza Admob ile Google Reklam Entegrasyonu

*Video ve Canlı Yayınların içine entegrasyona örnek olarak Ulusal Kanal Canlı Yayınındaki reklamları örnek gösterebiliriz. Canlı yayın devreye girince ilk 5 saniyede yayında tıklanabilir banner reklam çıkmakta ve yayının 3. dakikasına girildiğinde bulunduğunuz bölgeye bağlı olarak Google Doubleclick for Publishers üzerinden video reklam çıkmaktadır. Reklamın uzunluğuna göre Reklamı Geçmek Mümkündür. Video reklamın tamamının seyredilmesi durumunda ilgili yayıncıya gelir olarak kaydedilmektedir. Yayının 15. dakikasında ve ilerleyen dakikalardada video reklam konmuştur. Bunun için sitenize Flowplayer entegre edip hemen gelir kazanmanızı sağlamaya başlayabiliriz. İlk 100 Euroluk eşiğe ulaştığınıza ödemeniz derhal tarafınıza yapılacaktır. Benzer bir sistemin sizinde canlı yayınlarınıza kurulması için [email protected] mail atabilirsiniz.

Örnek Sitehttp://www.ulusal.com.tr/canliyayin/canliyayin.php

* Dilerseniz şirketimize ait muhtelif siteleri satın alabilir, aylık olarak kiralayabilir ve bu siteler üzerinden sizde para kazanabilirsiniz. Haber siteleri, makale siteleri, bilgi bloglarımız mevcuttur. Kiralama yapmanız durumunda ücretlere webhosting, teknik destek, kullanılan yazılımın lisansı ve diğer tüm giderler dahildir. Dilerseniz aylık 100 TL’den başlıyan taksitlerle muhtelif sitelerimizi kiralayabilirsiniz. Ayrıca sizin için hazır haber portalıda kurabiliriz. Lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Örnek Site: www.flashgazetesi.com

Not: Flash Gazetesi Web Sitesi tüm eski haber arşivi, yazılımı, teknik desteği, hosting hizmeti, SEO hizmeti ve E-posta hesapları ve tüm Flash Gazetesi Sosyal Medya Hesapları (Facebook, Twitter, Google+, YouTube, Pinterest, Tumblr, Flickr, Reddit, Linkedin) ile birlikte kiralıktır. Dilerseniz Adsense hesabınız ve diğer reklam hesaplarınız ücretsiz olarak entegre edilir. Kiralama bedeli aylık olarak alınacaktır. Kira Bedeli Aylık 500 TL + KDV’dir. Dilerseniz 5000 TL ödeyerek komple websitesini tüm haklarıyla satın alabilirsiniz (1 yıllık hosting ve teknik destek dahil) Bilgi için [email protected] mail atabilirsiniz.